• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Dafina Zeqiri do të martohet në verë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Këngëtarja Dafina Zeqiri do të martohet në verë të këtij viti. Kështu ka thënë një burim i afërt më këngëtaren, dhe ka shtuar se momentalisht këngëtarja është duke vazhduar qëndrimin e saj në Australi me të dashurin Krenar Cocaj.


“Nuk e dimë a do të ketë fejesë, megjithatë ata mund të martohen”, ka thënë ky burim. Thashetheme për martesën e Dafinës ka pasur shumë gjatë këtij viti. Këngëtarja kohëve të fundit ka publikuar në internet edhe disa foto më të dashurin e saj, ku shihet në bregdet.

Për këngëtaren ka pasur edhe më parë thashetheme, mirëpo tani ato janë rritur pasi ishte paraqitur në një emision e shoqëruar me një grua, të cilën e kishte prezantuar si vjehrrën e saj.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top