• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Dafina Zeqiri kërkon falje për lapsuset

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Dafina Zeqiri ka kërkuar falje për disa lapsuse që ka bërë gjatë natës së Videofestit.


Në kohën e marrjes së një çmimi, në skenë përdori fjalën “Oh shit”, ndërsa gjatë dhurimit të çmimit kryesore nga kryetari i Komunës së Prishtinës, Isa Mustafa, Daffy në shenjë falënderimi iu drejtua me fjalët “Ise je amazing boy”!

“Kur jam e emocionuar atëherë më ikin edhe fjalët, unë e vlerësoj si një njeri dhe si politikan, por kam qenë shumë e emocionuar dhe nga gëzimi për çmimin dhe respektin që kam për kryetarin jam shprehur në atë mënyrë dhe i kam kërkuar falje të veçantë.

Shpresoj të më mirëkuptojë”, ka thënë Dafina për të përditshmen “Zëri”.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top