• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Damon mund te luaje Robert Kennedy

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Matt Damon, protagonist ne filmin e Clint Eastwood, mund te luaje rolin e Robert Kennedy.


Filmi qe trajton biografine e te vellait te presidentit amerikan John Fitzgerald, eshte shkruar nga Evan Thomas dhe do te drejtohet nga Gary Ross.

Skenografia eshte e Steven Knigh, qe aktualisht po bazohet ne romanin e Dan Brown “Simboli i humbur”.

Per te nisur xhirimet mungon vetem “ok” i drejtorit amerikan.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top