• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Dancing me Alketa Vejsiun

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Njëra prej prezantuesve më të njohura shqiptare, Alketa Vejsiu pritet të fillojë me një emision të ri.


Prezantuesja dhe këngëtarja ishte tërhequr paksa nga skena muzikore kohëve të fundit, megjithatë ajo pritet të rikthehet, përderisa në emisionin e saj pritet të marrin pjesë personazhe të njohura shqiptare.

Në këtë emision 12 personazhe do të konkurrojnë për çmimin e madh prej 50 000 eurosh dhe ato janë: Genta, Soni, Eli, Oni, Niku,Juli dhe të tjerë.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top