• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që u përgjigjën në këtë temë

 • 312

  ZET

  Cursum Perficio
  • Postime
   11,229
  • Rezultati i reagimit
   4,338
  • Pikët
   113
 • 191

  crux

  V.I.P
  • Postime
   17,918
  • Rezultati i reagimit
   7,723
  • Pikët
   113
 • 94

  Ajnej

  Restaurator Orbis From Dardania Parva
  • Postime
   3,486
  • Rezultati i reagimit
   466
  • Pikët
   83
 • 32

  Pablo

  Pablito
  • Postime
   6,385
  • Rezultati i reagimit
   9,534
  • Pikët
   113
 • 23

  Piktori

  Anëtar i ri
  • Postime
   430
  • Rezultati i reagimit
   14
  • Pikët
   0
 • 19

  SERAFIM DILO

  Anti Busavata
  • Postime
   9,543
  • Rezultati i reagimit
   84
  • Pikët
   48
 • 18

  luleshtrydhe

  V.I.P
  • Postime
   16,533
  • Rezultati i reagimit
   13,142
  • Pikët
   113
 • 16

  Socio

  ........
  • Postime
   9,066
  • Rezultati i reagimit
   525
  • Pikët
   113
 • 16

  lonely_lion

  0xD15EA5E
  • Postime
   6,443
  • Rezultati i reagimit
   865
  • Pikët
   113
 • 13

  Kulpra

  • Postime
   4,796
  • Rezultati i reagimit
   60
  • Pikët
   0
 • 12

  Rex

  ne fronin tim
  • Postime
   16,246
  • Rezultati i reagimit
   5,484
  • Pikët
   113
 • 10

  Mandi

  ஜ۩۞۩ஜ From
  • Postime
   12,004
  • Rezultati i reagimit
   11,609
  • Pikët
   113
 • 10

  peshkaqeni33

  nje ze midis jush From Kush tha, qe s'jemi komshinj!
  • Postime
   14,181
  • Rezultati i reagimit
   7,944
  • Pikët
   113
 • 10

  Tara

  Anëtar i ri
  • Postime
   168
  • Rezultati i reagimit
   12
  • Pikët
   0
 • 10

  Arban bArbArian

  Anëtar i ri
  • Postime
   323
  • Rezultati i reagimit
   9
  • Pikët
   0
 • Top