• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Dashnorët e vjetër takohen pas 53 vitesh dhe martohen

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Freda Wood (70 vjeçare) dhe Jack Lee (70 vjeçar) ishin njohur kur ishin tinejxherë në vitet e 50-ta, dhe kishin qenë të fejuar deri në vitin 1957, ndërsa të shtunën e kaluar, më në fund lidhën edhe kurorë.
Qifti është ndarë në rini, kur Freda me familjen e saj u shpërngul jashtë Britanisë së Madhe. Ajo atëkohë ishte 19 vjeçare, ndërsa Jack 17 vjeçar. Ajo thotë se është shokuar kur ka zbuluar se dashuria e tij e parë jetonte vetëm dy shtëpi më larg në Cheshirein Lindor. Në fillim të këtij viti, ajo pa në rrugë një fytyrë të njohur.

“Nuk e njoha menjëherë dhe mu nevojit pak kohë për ta kuptuar se prej nga e njoh këtë njeri. Me t’u kujtuar, menjëherë mu zgjua ajo ndjenja e çuditshme në bark dhe prej asaj kohe filloj të ndihem ashtu. E kam parë një ose dy herë prej se jemi ndarë si tinejxherë, kështu që për 50 vjet kemi jetuar larg njëri tjetrit”, rrëfeu Freda.

Ajo iu afrua Jackut, filluan të takoheshin dhe sërish u dashuruan. Jack u fejua për herë të dytë në gusht, ndërsa vendosën të martohen vikendin e kaluar.
 

J-W

J-W-R-Unlimited
Anëtar
Jun 8, 2010
Postime
2,959
Pikët
0
Përgjigje e: Dashnorët e vjetër takohen pas 53 vitesh dhe martohen

Te trashgohen dhe ishalla me i tuf kalamaj :p
 

Saura

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 25, 2010
Postime
2,644
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Dashnorët e vjetër takohen pas 53 vitesh dhe martohen

Paskam shpresa une dmth...:p lol
 

Hello Kitty

❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
Anëtar
Feb 8, 2011
Postime
15,256
Pikët
113
Përgjigje e: Dashnorët e vjetër takohen pas 53 vitesh dhe martohen

Freda Wood (70 vjeçare) dhe Jack Lee (70 vjeçar) ishin njohur kur ishin tinejxherë në vitet e 50-ta, dhe kishin qenë të fejuar deri në vitin 1957, ndërsa të shtunën e kaluar, më në fund lidhën edhe kurorë.
Qifti është ndarë në rini, kur Freda me familjen e saj u shpërngul jashtë Britanisë së Madhe. Ajo atëkohë ishte 19 vjeçare, ndërsa Jack 17 vjeçar. Ajo thotë se është shokuar kur ka zbuluar se dashuria e tij e parë jetonte vetëm dy shtëpi më larg në Cheshirein Lindor. Në fillim të këtij viti, ajo pa në rrugë një fytyrë të njohur.

“Nuk e njoha menjëherë dhe mu nevojit pak kohë për ta kuptuar se prej nga e njoh këtë njeri. Me t’u kujtuar, menjëherë mu zgjua ajo ndjenja e çuditshme në bark dhe prej asaj kohe filloj të ndihem ashtu. E kam parë një ose dy herë prej se jemi ndarë si tinejxherë, kështu që për 50 vjet kemi jetuar larg njëri tjetrit”, rrëfeu Freda.

Ajo iu afrua Jackut, filluan të takoheshin dhe sërish u dashuruan. Jack u fejua për herë të dytë në gusht, ndërsa vendosën të martohen vikendin e kaluar.
Dhe une mendoja se 25 vite ishin shumeeeeeeeeeee.. -mos-
 

shoku_tanku

V.I.P
Anëtar
Jan 2, 2011
Postime
36,366
Pikët
113
Vendndodhja
ne vithen e peles se hazdisur
Përgjigje e: Dashnorët e vjetër takohen pas 53 vitesh dhe martohen

Menduan ti luajne fatit nje rreng por harrojne se nuk kane me moshe per lojera.Ne cdo rast fati del i fituar sepse eshte i etur per loje.
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,596
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Dashnorët e vjetër takohen pas 53 vitesh dhe martohen

Sa filloSof !

E ke pare orroskopin tend per 53 vitet e ardhshme ?
 

Saura

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 25, 2010
Postime
2,644
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Dashnorët e vjetër takohen pas 53 vitesh dhe martohen

Sa filloSof !

E ke pare orroskopin tend per 53 vitet e ardhshme ?



Cosa dice la moglie di Bill Gates mentre fanno l'amore? - Bill, sei così MICRO, sei così SOFT :D
 

Xhebraili

El Pistolero
Anëtar
Jan 8, 2014
Postime
4,003
Pikët
0
Vendndodhja
Peja
Përgjigje e: Dashnorët e vjetër takohen pas 53 vitesh dhe martohen

Mbas 53 vitete pse sa duan te kene tani dmth afer te 70tave se paku hahhhaahhaah budallaki absolute i them ksaj...qfare kan per ti jepur njeri tjetrit tani hahahhha
 

Fehmikaciu

Saratoga...
Anëtar
May 9, 2013
Postime
6,338
Pikët
0
Vendndodhja
Prishtinë
Përgjigje e: Dashnorët e vjetër takohen pas 53 vitesh dhe martohen

Ne dashni te lodhte qenkan qelluar,qfar hamshori osh aj qe 53-vjet nga nje koker ka ngren pasula,pih ma mir hiq se zibidi me qen..
 

unreal

e38 fanatic
Anëtar
Jan 28, 2014
Postime
1,150
Pikët
0
Përgjigje e: Dashnorët e vjetër takohen pas 53 vitesh dhe martohen

Freda Wood (70 vjeçare) dhe Jack Lee (70 vjeçar) ishin njohur kur ishin tinejxherë në vitet e 50-ta, dhe kishin qenë të fejuar deri në vitin 1957, ndërsa të shtunën e kaluar, më në fund lidhën edhe kurorë.
Qifti është ndarë në rini, kur Freda me familjen e saj u shpërngul jashtë Britanisë së Madhe. Ajo atëkohë ishte 19 vjeçare, ndërsa Jack 17 vjeçar. Ajo thotë se është shokuar kur ka zbuluar se dashuria e tij e parë jetonte vetëm dy shtëpi më larg në Cheshirein Lindor. Në fillim të këtij viti, ajo pa në rrugë një fytyrë të njohur.

“Nuk e njoha menjëherë dhe mu nevojit pak kohë për ta kuptuar se prej nga e njoh këtë njeri. Me t’u kujtuar, menjëherë mu zgjua ajo ndjenja e çuditshme në bark dhe prej asaj kohe filloj të ndihem ashtu. E kam parë një ose dy herë prej se jemi ndarë si tinejxherë, kështu që për 50 vjet kemi jetuar larg njëri tjetrit”, rrëfeu Freda.

Ajo iu afrua Jackut, filluan të takoheshin dhe sërish u dashuruan. Jack u fejua për herë të dytë në gusht, ndërsa vendosën të martohen vikendin e kaluar.
Sa duhet qene lodhur kjo duke prit Xhëkun ta arrine moshen e saje -qesh-
 

Hello Kitty

❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
Anëtar
Feb 8, 2011
Postime
15,256
Pikët
113
Përgjigje e: Dashnorët e vjetër takohen pas 53 vitesh dhe martohen

Mbas 53 vitete pse sa duan te kene tani dmth afer te 70tave se paku hahhhaahhaah budallaki absolute i them ksaj...qfare kan per ti jepur njeri tjetrit tani hahahhha
-pis- Ik ore Xhebrail, se s'merr vesh ti nga kto pune! Shiko se mos te shpetonj' ndonje xhind nga ferri ty.. Cfare kane per t'i "jepur"? Me shume nga c'ka mendon ti. Ja kshu!
 

Xhebraili

El Pistolero
Anëtar
Jan 8, 2014
Postime
4,003
Pikët
0
Vendndodhja
Peja
Përgjigje e: Dashnorët e vjetër takohen pas 53 vitesh dhe martohen

-pis- Ik ore Xhebrail, se s'merr vesh ti nga kto pune! Shiko se mos te shpetonj' ndonje xhind nga ferri ty.. Cfare kane per t'i "jepur"? Me shume nga c'ka mendon ti. Ja kshu!


he ore meraku ngelet por sbesoj se mund te qojne me pesha te renda hahahhahaha


Dashurite e medha kam degjuar se zgjasin shkurte /
 

Damastion

V.I.P
Anëtar
Jan 31, 2014
Postime
2,468
Pikët
63
Përgjigje e: Dashnorët e vjetër takohen pas 53 vitesh dhe martohen

ma mer mendja se tash e kan me plot seiozitet ;)
 

Xhebraili

El Pistolero
Anëtar
Jan 8, 2014
Postime
4,003
Pikët
0
Vendndodhja
Peja
Përgjigje e: Dashnorët e vjetër takohen pas 53 vitesh dhe martohen

Mos e paqin seriozisht takohen pas 53 vjete atehere nashta mushen mend damastion
 

Kulpra

A.
Anëtar
Jul 19, 2012
Postime
4,796
Pikët
0
Vendndodhja
Në syrin e ëndrrave
Përgjigje e: Dashnorët e vjetër takohen pas 53 vitesh dhe martohen

Shume mire bene qe u martuan: Love & peace !

Te pakten s'kane bere dengla ne momentin e fundit :p
 
Top