• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Dashuri virtuale

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,912
Pikët
113
Shkurt se nuk me jepet per fraza te gjata!
Cilen dashuroni ne forum???
E filloj une.
Meri,maria,Helena,Walchi...
Sorry,sme kujtohen me teper!
Me falni.
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,195
Pikët
113
Përgjigje e: Dashuri virtuale

Hahahaha e 4-erta se quj lol

du njonin po sdu tja boj publik emrin dreqit se o i turpshem dhe kom hall se e nda gruja masnej .
o zeksi tdu fort :d haha e di ti :p
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,912
Pikët
113
Përgjigje e: Dashuri virtuale

Hahahaha e 4-erta se quj lol

du njonin po sdu tja boj publik emrin dreqit se o i turpshem dhe kom hall se e nda gruja masnej .
o zeksi tdu fort :d haha e di ti :p
E kaperceve rradhen mi...
o cegrri
good lock:)
 

engel

V.I.P
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
6,298
Pikët
113
Përgjigje e: Dashuri virtuale

Edhe une kam ra ne dashuri me njerin ne forum, por per arsye investigimi nuk mund t'ia them emrin .

Shpirt thuje vete emrin, mos me le te mekatoi :D
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,912
Pikët
113
Përgjigje e: Dashuri virtuale

Ti i her ke len gjysmen e gocave jasht liste, e dyta kujdes me kto "new entry" dhe e fundit kush do te vej emrin per kandidat, te veje edhe foton ktu po deshi.. perndryshe Sjam e interesume hic ;)
Mahen men emrat e te gjithave...lol
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,912
Pikët
113
Përgjigje e: Dashuri virtuale

Edhe une kam ra ne dashuri me njerin ne forum, por per arsye investigimi nuk mund t'ia them emrin .

Shpirt thuje vete emrin, mos me le te mekatoi :D
Me engjejt humbasin vampirat...
Del jashte liste-shok-
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,912
Pikët
113
Përgjigje e: Dashuri virtuale

Beni listen per meshkujt??
Se mos me leni jashte .....
jo per no i gjohahahahahaha
E meritoj...
 

HELEN OF TROY

Jeta vazhdon
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
1,311
Pikët
38
Vendndodhja
prane teje
Përgjigje e: Dashuri virtuale

ore mistrec ajo helena une jam?
Ajde ju qe na mbushni mp nxireni koken qe vdisni per mua he mo ju skuqen faqkat ...
une spo i them ata qe jam e dashuruar se kane te dashurat verdalle:p
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Dashuri virtuale

Adelushe hajde hajde mos me ben loj me kajde ...

:O uaa sorry kam ngatru temen e informacioneve per motin sot neser dhe pasneser

``14``
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,895
Pikët
113
Përgjigje e: Dashuri virtuale

M..Dua ta them emrin po kam frike se nuk me do ai..:p..
 

e panjohura

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Sep 2, 2010
Postime
7,967
Pikët
113
Vendndodhja
Atje ku më le!
Përgjigje e: Dashuri virtuale

Miqesi virtuale ndoshta,se dashuri virtuale nuk besoj qe dikush mund te dashurohet ne shkronja!``Msn``
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Dashuri virtuale

plako ..-pis- perqendrohu ke ura mos dil nga virtualiteti ..:)
 

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: Dashuri virtuale

duhet me e gjet nje pike ku te perqendrohesh e une si i thone asaj shiko e beso e spo shof gjo ketu vec flaje kane ..
 

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: Dashuri virtuale

a thua ti po duhet me ndertu nje ure tjeter se kjo si nxeka e ngelkan jasht eshte vetem me nje korsi.
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Dashuri virtuale

lol ti a je duke prit te behet dicka veper mbas atyre fjaleve qe i thuan ..?!

duke pas parasysh tema VIRTUALITETI :p

per mua ma mire ndro uren dil ke ajo e Haxhi Mustafes ..:p
 
Top