• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Dashuria e Vesa Lumes quhet NINU

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Sapo hyn në Prishtinë, imazhi i saj në një poster të madh të uron mirëseardhjen. Fytyra e saj e zgjedhur nga një kompani gjendet më tej në rrugët kryesore të kryeqytetit kosovar.


Është këngëtarja bukuroshe, Vesa Luma. Aktualisht po shijon plotësisht statusin e beqares. Ndihet më mirë se kurrë më parë. Klipe të suksesshme dhe gati një tjetër këngë e re, që do të prezantohet në pragverën që po vjen.

Por, Vesa e ka një pikë të dobët. Eshtë qeni i saj Ninu, me të cilin është më shumë se e lidhur. Fotot që ju sjellim sot e dëshmojnë shumë mirë këtë fakt.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top