• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

David Beckham do te ndermarre karrieren e stilistit

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥

David Beckham do te filloje nje profesion te ri, ate te stilistit. Me sa duket Spice Boy ka shume kohe ne dispozicion si shkak i demtimit te tendines qe ne kohen kur luante me Milanin ne sezonin e kaluar. Ai eshte bindur nga bashkeshortja e tij Victoria te filloje nje zanat te ri, ate te stilistit.

Sipas zerave qe qarkullojne Vicky dhe David jane duke menduar te ideojne nje koleksion me kostume meshkujsh dhe femrash per mbremje gala, si edhe te hedhin ne treg nje linje te re te tyren per sezonin vjeshte/dimer 2011.

Nje burimi te afert i ciftit ka deklaruar per Daily Star se Victoria-s i eshte dashur shume kohe per te bindur David te ndermarre kete aventure te re, por me ne fund Spice Boy ka pranuar. Ish Spice Girl eshte e bindur se koleksioni i firmosur nga David do te kete nje sukses te jashtezakonshem. Deri me sot ka qene nje model, qe sot e tutje ai do te jte ne anen tjeter te pasarelave...
 
Top