• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

David Beckham nën efektin e “Cheerleaders”

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
David Beckham duket se po i shijon “pushimet” pas dëmtimin në këmbën e tij i cili e ka larguar për 6 muaj nga fushtat e blerta.


Ai për ta larguar mendjen nga gjerat e përditshme ka shkuar në një ndjeshje basketbolli midis Los Angeles Lakers dhe Portland.

Por Beckham duket se është në dilemë të shohë ndeshjen apo mos po i duken më interesante nxitëset e tifozëve?!Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top