• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

David Boreanaz pranon tradhtinë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
David Boreanaz u ka shprehur dhimbje të sinqerta adhuruesve të tij dhe ka falënderuar për përkrahjen e tyre, pasi ka rrëfyer se e ka tradhtuar gruan e tij.


Këta javë aktori i famshëm David pranoj se ka tradhtuar gruan e tij, Jaime Bergman.Ish e dashura e aktorit Gloria Allred kishte kërcënuar David se do ta publikoj historinë e tyre ne tabloidët amerikan.

David dhe gruaja e tij Jaime i janë nënshtruar një terapie për këshilla martesore dhe si duket David ka për tu ballafaquar edhe me ish të dashurën e tij.David në Twitter-in e tij kishte falënderuar adhuruesit e tij për përkrahjen që janë duke ia ofruar.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top