• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

David ka bërë seks me prostitutë pa mbrojtje

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
David Beckham është ylli i fundit që raportohet se ka tradhtuar gruan e tij.
Një prostitutë me emrin Irma Nici supozon se ajo ka bërë ‘treshe’ me futbollistin dhe madje shton se ai nuk është mbrojtur gjatë seksit.

“Kam qenë e ngazëllyer. Të gjithë femrat ëndërrojnë të jenë me të, ndërsa unë kam pasur rastin të shtrihem me të. Ka qenë shumë eksituese. Ai ishte shumë i sjellshëm dhe i këndshëm. Ai e dinte shumë mirë se çfarë bënte”, ka thënë Nici për In Touch Weekly,

Javorja shkruan se futbollisti, i cili ka tre djem, Booklyn 11-vjeçar, Romeo tetëvjeçar dhe pesëvjeçarin Cruz, i ka paguar nga 10 mijë dollarë për një natë. Në anën tjetër zëdhënësi i David i ka hedhur poshtë këto supozime.

“Fatkeqësisht jetojmë në një botë ku revistat mund të shtypin gënjeshtra dhe besojnë se mund t’ia dalin me këtë. Ne po marrin hapa ligjor kundër revistës”, ka thënë zëdhënësi i David.
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,199
Pikët
113
Përgjigje e: David ka bërë seks me prostitutë pa mbrojtje

Po cben mo David te rendon xhepin te mbash mjete mbrojtese me vete :p
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: David ka bërë seks me prostitutë pa mbrojtje

Se besoj te jet e vertet ..

**Irma Nici supozon se ajo ka bërë ‘treshe’ me futbollistin**

I treti ku qeka per te na e vertetuar?
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: David ka bërë seks me prostitutë pa mbrojtje

Beaute ja se del dhe i treti po he....:d
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,199
Pikët
113
Përgjigje e: David ka bërë seks me prostitutë pa mbrojtje

I treti ka deshir te ngelet anonim ....lol
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,959
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: David ka bërë seks me prostitutë pa mbrojtje

Aman vetem kete mos ta kete bere ...
 

Noe

V.I.P
Anëtar
Sep 22, 2010
Postime
8,032
Pikët
113
Përgjigje e: David ka bërë seks me prostitutë pa mbrojtje

Devid e paske bere ket mekat , treshe eeee te lumte . Futbollistat te pasur jane gjahu me i preferuar i femrave prostituta ...
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: David ka bërë seks me prostitutë pa mbrojtje

Perfitojne se eshte zanat qe humbet shpejt .. megjithsese po insistoj ke i 3 ai do ma mbushi mendjen ;)
 

Apollyon

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 16, 2010
Postime
134
Pikët
0
Vendndodhja
periferi
Përgjigje e: David ka bërë seks me prostitutë pa mbrojtje

Po ska rendesi, prostituta i ka pas ber analizat. Kshu qe ska pas noj problem. :p
 

Disturbed

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 20, 2010
Postime
109
Pikët
0
Vendndodhja
Kosovë
Përgjigje e: David ka bërë seks me prostitutë pa mbrojtje

David ka bërë seks me prostitutë pa mbrojtje
...pa mbrojtje !!! , ky osht sulmues m'doket...., po qka i duhet mbrojtja n'sex...
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: David ka bërë seks me prostitutë pa mbrojtje

Siduket me qëllim duan t'ia rrisin shifrat e pasurisë familjes Beckham, apo nuk jan për të qarë hallin këto të shkretët...
 
Top