• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

David Russel del nga koma pasi behet gjysh

SiL3nT

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
37
Pikët
0
Vendndodhja
Sweden

David Russel ndodhej prej dy javesh ne gjendje koma dhe mjeket kishin paralajmeruar gruan e tij Helen qe te pergatitej per me te keqen, por mrekullia ka ndodhur ne momentin qe atij i thane se ishte bere gjysh.
Lindja e vogelushit Edie ka rikthyer ne jete edhe gjyshin e tij 60 vjecar. David Russel kishte hyre ne koma pasi u rrezua nga catia ku kishte hipur per ta riparuar.
Mjeket kryen nje nderhyrje kirurgjikale qe zgjati rreth 5 ore pasi ai ishte demtuar rende ne koke.
 
Top