• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

De Niro në “Manuali i dashurisë 3”

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Robert De Niro do të jetë protagonist i “Manuali dashurisë 3” i regjisorit italian, Giovanni Veronesi.


Lajmin e ka bërë të ditur faqja e internetit “Variety”, por nuk ka ende një konfirmim zyrtar nga “Filmauro” e Aurelio De Laurentiis.

Regjistrimet për komedinë romantike do të fillojnë më 24 shtator në Romë.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top