• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Dedikuar Ty (2)

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
52,880
Pikët
113
E tradhtove Nreken mo?

-pis--qesh--gezuar-
Dje qe thu tina.....une S`jom shef!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Edhe une se nryshe???????
I bi Arschloch=SHKRUESI
Pula.................njoni NUK eshte kurac,por m.gj-te si te DUSH,ose ta kesh qejfin apo ta ka enda.
KAQ.
 

Helena

.
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
19,537
Pikët
113
E DASHUR ZEMER

E dashur zemer, te rikujtoj
Mos u mashtro nga dashurite
Ato ne dukje , jane njesoj
Te gjitha ngjajne me Perendite.

Mos i lejo aq lehte te futen
Kujdes me deren kujt ia hap
Po dhe sikur , ne gjunje te luten
Me teper zemer , luten djajt!
 

Vinjol

V
Anëtar
Dec 4, 2015
Postime
696
Pikët
93
dedikuar ty......
femra qe je ne mendjen time
por sic dukesh je ti ajo qe ploteson boshlliqet e mia
dy fjale kot po ti shkruan vini

FB_IMG_15996396873617788.jpg
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
52,880
Pikët
113
А жизнь продолжается .


Детям ....... посвящается.

Бурова Р. С.

PS....NUK bejne dot ART.....pisanjoset.

KLM.
 

Helena

.
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
19,537
Pikët
113

Τι να πεις για μένα
πέθαινα για σένα
κι ούτε για τα μάτια να μου πεις
μια απλή συγνώμη
για ν’ αλλάξω γνώμη
έφυγα δε θα με ξαναδείς!

....κουράστηκα να συγχωρώ
το ψεύτικο το φέρσιμο σου!

Κεντααααααααάς Αργυρεεεεεεεεεεέ!!!
 
Top