• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Dedikuar ty

The ICEman

I never lose. I either win or learn.
Anëtar
Mar 28, 2019
Postime
7,276
Pikët
113
Sy, në pasionin tim të gdhendur
Vezullim hëne në errësirë...
Ti je urrejtja ime e çmendur
Që rreshtas kthehet në dëshirë!

B. Ylli
 

Elvis_Mason

V.I.P
Anëtar
Sep 20, 2020
Postime
1,035
Pikët
113
Vendndodhja
Ne kerkim te kohes se humbur
Dedikim mikes time e cila humbi jeten nga leukemia ne moshen 26 vjecare. )

Mikja ime ndodhej ne shtratin e vdekjes nga semundja e pameshirshme qe cdo dite ia shfaqte vdekjen para syve derisa i mori jeten. Ne pamundesi per te pire kafen sic e pinim bashke dikur ne weekend, ajo gjente nje mundesi tjeter per ta pire ate.
Zgjohej ne oren 7 te mengjesit,
merte fleten e bardhe, vizatonte tavolinen me dy karrike, me vizatonte mua dhe veten e saj, vizatonte dy filxhanet e kafese dhe trumcakun qe sillej rreth tavolines.
Tashme cdo weekend une shkoj tek streheza e saj dhe pi kafene me te.
V.H
 

Leaf

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 20, 2011
Postime
15,472
Pikët
113
Dedikim mikes time e cila humbi jeten nga leukemia ne moshen 26 vjecare. )

Mikja ime ndodhej ne shtratin e vdekjes nga semundja e pameshirshme qe cdo dite ia shfaqte vdekjen para syve derisa i mori jeten. Ne pamundesi per te pire kafen sic e pinim bashke dikur ne weekend, ajo gjente nje mundesi tjeter per ta pire ate.
Zgjohej ne oren 7 te mengjesit,
merte fleten e bardhe, vizatonte tavolinen me dy karrike, me vizatonte mua dhe veten e saj, vizatonte dy filxhanet e kafese dhe trumcakun qe sillej rreth tavolines.
Tashme cdo weekend une shkoj tek streheza e saj dhe pi kafene me te.
V.H
Nese mikja jote ishte E. qe u largua javen e pare te ketij janari, atehere jemi duke mbajtur zi per te njejtin person...
 

Helena

☆✬◦°˚°◦. ȶօʊƈɦ ʍɛ ɨʄ ʏօʊ ƈǟռ .◦°˚°◦✬☆
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
21,403
Pikët
113
FB_IMG_1614075084703.jpg

***

Trishte... Eshte i thelle trishtimi im!
Ti nuk mundet ta lexosh ne syte pa ngjyre,
pas buzeqeshjes fasade...
Nje ndertese, forcen e ka ne themel,
packa se eshte e veshur me çelik...
Por brishtesia e nje zemre te qelte,
trishtimin nuk e ka as nen menge...
S'do doja qe trishtimi im te ish trishtimi yt;
megjithese trishtimi yt, eshte me shume
se trishtimi im!
Forca e arsyes nuk me ndalon te te dua;
perkundrazi, te dua arsyeshem!
Te dua ashtu sic ti do lodheshe se dashuri;
padashur egon time te kenaq...
Te dua me shpresen e fundme se nje dite,
nje dite, ti do lumturohesh se dikush te
deshi, pa pritur dashuri...
Sepse rralle ndodh, qe dashurite e
pashpresa te te japin force.
Andaj, me mjafton qe une dita ke te dua...
edhe pse, thellohet trishtimi im!

F. Lami
 

Lea

E dashuruar kok e kemb mbas nje engjelli ❤
Anëtar
Sep 4, 2017
Postime
13,440
Pikët
113
Vendndodhja
Ku zemra e saj rreh💖💖
Bufe -hug-
Mire ben qe e nxjerr, lere te shijoj diellin dhe lirin e te luajturit.

Lea vajza flet ? Keni filluar te beni muhabet ?

Bebja ime ka filluar te kendoj.
Besoj se do behet shume llafazan.
Flet ca fjal por tapa tapa ben me shum , por qe me imiton ne cdo gje qe bej per te me terhequr mendjen telefonin e urren sa me shef me tele , fillon e ma heq ose qan te mos e perdor me do vetem qe ta perqafoj e puth , e te luaj me te :)
 
Top