• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

'DEFENDER 21', nje tjeter manover provokuese e Metes!

ciarli

subzero
Anëtar
Apr 25, 2018
Postime
1,364
Pikët
83
Meta Me Ramen Ne Defender

Defender21 ‘nuk ia del të shuajë’ betejën mes Presidentit e Kryeministrit, Rama ‘nuk pajtohet’ me fjalën e Metës, ja c’ndodhi në transmetimin live

DURRËS
As stërvitja ushtarake Defender21, duket se nuk ka mund të sjellë paqe mes presidentit Ilir Meta dhe kryeministrit Edi Rama. Ndërsa në rrjete sociali, kryeministri Edi Rama hyri drejtpërdrejtë nga Durrësi, me transmetimin e ceremonisë, sinjali u ndërpre menjehere.

04 Maj, 2021
 
Anëtar
Mar 1, 2012
Postime
5,645
Pikët
113
Tre her ne histori, pat thon dulla (ia kishin shkrujt te tjeret), na ka ardh invazioni nga perendimi. Ky esht i keterti ...
 

Pjer Thomas

V.I.P
Anëtar
Dec 18, 2014
Postime
4,638
Pikët
113
Defender21 ‘nuk ia del të shuajë’ betejën mes Presidentit e Kryeministrit, Rama ‘nuk pajtohet’ me fjalën e Metës, ja c’ndodhi në transmetimin live
çarli, ku e ke artikullin mo, apo vidion, apo ishte ajo qe solli systemi,
 

drague

me pushime
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
30,304
Pikët
113
Ramazoni kujto se osht tu lujt me lulzimen .skraparlliu bolemodh nix Problem
 
Top