• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Dehet Anjeza Shahini

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Mbrëmjet me miqtë i ka të shumta dhe me ta kalon këndshëm. Mezi pret fundjavën apo edhe ndonjë pasdite gjatë javës për të qëndruar me ta.


Dhe ajo që i pëlqen është vera, kryesisht ajo e bardhë të cilën Anjeza e ka qejf dhe madje mund të pijë më shumë se një gotë.

E teksa miqtë i thonë që të ketë kujdes me verën se edhe mund t’i bjerë në kokë, ajo i përgjigjet: Po nuk më deh një gotë verë mua more djemaaa…. Është thjesht çështje meditimi ose më mirë të themi, marrëdhënie shoqërore me gotën.

Dhe në fakt, momente meditimi janë vërtet këto për Anjezën, ku mendimet pale ku e kanë çuar vajzën e re. Ndoshta edhe për të menduar për princin e saj të ardhshëm. (Bluetooth)Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top