• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Del në pension qeni-polic

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113

Pasi ka nuhatur rreth 1 milionë euro gjatë karrierës së tij 7-vjeçare si qen-polic, Ellie po shijon tashmë pensionin së bashku me pronarët e tij të rinj, policët Anne Higgins dhe Mike Ashwin.
Anne tregon për vështirësitë që ka për ta mbajtur nën kontroll Ellie-n: “Ellie ka qenë e shkëlqyer në punën e saj. Ka punuar shumë për 7 vjet me radhë dhe tani nuk qëndron në një vend.”
Anne tregoi dhe se sa e vlefshme ka qenë puna e këtij polici të veçantë: “Kur doli në pension zbuluam se nga nuhatja e saj janë kapur drogë, armë dhe para të fshehura me vlerë prej më shumë se 1 milionë eurosh.”
Edhe pse Ellie nuk është më e licensuar për të ushtruar detyrën, së bashku me pronaren e saj ajo bën demonstrime tek fëmijët se si duhet të punojë një qen-polic.
 

Angel`BoY

Atje ku ti nuk je :)
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
169
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Del në pension qeni-polic

sa rehat me heq i 1% nga ato qe ka kap qeni se i meriton i thone 10 Mije Euro Bereqavez :p
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Del në pension qeni-polic

....Tani, do shkoje ish Shefi i saj tek kjo dhe do t`i thote :
" Kemi perseri nevoje per ty"....
Ellie do refuzoje ne fillim dhe me pas do te rifilloje sherbimin (Skenar filmi tipik amerikan) :p
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Del në pension qeni-polic

do e punosojme per forumi-n meqe ka nuhatje kaq te m'prehte :p haha...
 
Top