• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Dembelizmi

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Dembelizmi

Cdo gjo mer me pertes e boj un :D Pervec seksit qe spertoj hic :D me qef te modh e boj :$ :$
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,993
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Dembelizmi

Zgjimi i gjumit ne mengjes...
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: Dembelizmi

ehh un ne oren 2 te drrekes zgjohem gjoja qe pertoj me shum eshte te iki ne shpi kur dal :D
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Dembelizmi

Ai gjumi i mengjesit, e kemi dhe punen qe ne ore 8:00!
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Dembelizmi

Weeee! Te gjith te njetin hall lool Kam menduar qe gjumi i mjesit kalon me adoleshencen :( Wrong.
Kur kam qene ne shkolle te mesme, nuk e kisha problem. 4 vjet qe isha une ajo shkolla ishte ne rikonstruksion, dhe e beja mbasdite (isha me fat). Ne shkolle te lart, vija dinamitin per t'u ngritur nga gjumi. Ndryshe nuk kisha sesi t'ia beja, merrja munges ne seminar, se leksionit i rregullonim me njeri - tjetrin. :D
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Dembelizmi

Cold Fusion Lool un vej alarmin nje ore para, hap syt edhe them edhe nje minut, hap syt prap edhe nje minut,derisa te bej bam ne kembe lool
Kam gati nje vite qe kam marre nje Nokia E71, ai ka 8 vende per alarm. E forta, e nise qe nga ora 7, dhe zgjohem ne oren 7:30. E vendos c'do 5 minuta dhe nje e dy ja bej, mos me erdhi ora, po he dhe pak. Hahahaahahahaha. Te dielen e kaluar per "Shen Valentin", u ktheva ne mesnate, e ke iden sesi jam ngritur te henen per ne pune. Me topin e Mujos. :D
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Dembelizmi

Loooooooooooooooooooooooool hahahahahaha
Qesh ti qesh, me zuri dhimbja e kokes dhe me pushoje ne darke kur rrash gjume. :)

P.s Tani duhet rregulluar regjimi, se ndryshe do na heqin nga puna :p
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: Dembelizmi

Eh Edhe Bomba Te Bie Mua Sme Del Gjumi :p
 

AbbA

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 13, 2010
Postime
33
Pikët
0
Vendndodhja
It doesn't matter :)
Përgjigje e: Dembelizmi

Pffff pse mos ishte psh te shkonim ne pun ose ne shkoll kur te na dilte gjumi?:S:p???? A s'do ishte me mire kshu o njerez :D:D:D:D:D.
 

Fatjoni

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
34
Pikët
0
Vendndodhja
Tirone
Përgjigje e: Dembelizmi

me pelqen shum vdes me qen i cik Dembel ose me the hajt mo se kam kohe e bej me vone e marr me vone dicka e tille ose ose me e bukra fare kur ke dicka ne dore per nje person qe ste intereson shum edhe ben interesturantin po mer se ka marr vund aj muhabet cke ti ta gadis une :p
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Dembelizmi

Gjumi dhe kur mar shenime ke puna naper mbledhje ...:mad: :mad: :mad:
 
Top