• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Demi godet në fyt toreadorin

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Një incident i tmerrshëm në arenë: një dem i ka futur me egërsi toreadorit Julio Aparicio, bririn e djathtë në grykë duke ia nxjerrë nga goja.

41 vjeçari menjëherë pas incidentit është dërguar në spital dhe pas gjashtë orë ndërhyrje kirurgjikale është jashtë rrezikut për jetën.

Një skenë shokuese për 20 mijë spektatorët në arenën e Las Ventas në Madrid.

Toreadori është rrëzuar paritur dhe është gjetur në tokë, kur “Opíparo”, një dem 530 kilogramë, e plagosi rëndë.

Menjëherë pas incidentit kanë ndërhyrë toreadorët e tjerë që kanë mundur të evitojnë dëmtimin e mëtejshëm të 41 vjeçarit.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Demi godet në fyt toreadorin

Normale i ka pa keq shpirt dhe Demit lol dhe keta zanat te ndyre kan aman pff e ja ca sndodh pastaj ...gjynaf per te dy ...
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Demi godet në fyt toreadorin

Zotttttt cka nuk ban vaki dhe ky i shkreti si ka perfund ka tjetra ana do e harron kete profesion nuk punohet me kafsh jo eshte be veshtir me njerz e ku me ate dem mashalla na paska hap pune me shku me e pa tash kete :)
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Demi godet në fyt toreadorin

cka do shofish moj si horror filme eshte :p
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Demi godet në fyt toreadorin

upuppupupu ç'behet kshtu,por dhe kafsha ka shpreh inatin e vet se dha ai i gjakosur i shkreti..troc nuk me pelqen ky lloj sporti
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Demi godet në fyt toreadorin

Eshte nje foto qe me tmerron e nuk e shof dot per here te dyte ....bobobobobo !!
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Demi godet në fyt toreadorin

Prandaj dhe unë e fshiva, ishte shumë foto e sikletshme, të ngjallte neveri :(
 
Top