• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Demi Moore nuk plaket gjithmon ne forme

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Demi Moore vetem 48-vjece gjithomon* duket ne forme perfekte fizike dhe shpirterore.


Nuk kemi informacione nese aktorija perserit nderhyrjet estetike, te cilat i mohon sistematikisht, apo eshte efekti i partnerit te saj te ri qe e ben te ndihet gjithnje e re.

Madje ne nje feste ne Chateau Marmont,ne Hollywood, Demi performoi nje kercim para te pranishmeve duke marre shkas nga interpretimi i saj ne filmin “Striptease”.

Te gjithe u mrekulluan nga performanca e Demi Moore, perfshi ketu edhe Leonardo di Caprio edhe Jennifer Aniston.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top