• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Denimi me Vdekje...PRO apo KUNDER ?

Denimi me Vdekje...

 • Pro

  Votes: 48 66.7%
 • Kunder

  Votes: 24 33.3%

 • Numri i votuesve
  72

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
JENI PRO APO KUNDERë

Un Per Vete Jam PRO
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,570
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Denimi me Vdekje...PRO apo KUNDERë

Nganjehere duhet perdorur edhe denimi me vdekje per persona qe kan ber krime te renda..jam dakort.
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Denimi me Vdekje...PRO apo KUNDERë

Varet , Ne disa raste meritoj denim me vdekje ene me tortura biles
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,300
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Re: Denimi me Vdekje...PRO apo KUNDERë

Jam dakokrt te ket denim me vdekje , Por per rethana te caktuara , Jo ne te gjitha rastet dueht dhen ai denim jeta
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Re: Denimi me Vdekje...PRO apo KUNDERë

pro pro jam per denim me vdekje te gjith atyre qe sbejn seks
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Denimi me Vdekje...PRO apo KUNDERë

une jam per denim repje lekure haahahhahaahha se e meriton qeni ahahahahahahahahaha omg bej shaka po eshte per ta denur me varje si kec hahahaahahah
 

Firewall

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
124
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Denimi me Vdekje...PRO apo KUNDERë

Un Jam Kundra Denimit Me Vdekje, Eshte Tjeter Kush Qe Meret Me Kte Gje Nuk I Takon Askujt Qe Te Mari Jeten Nje Qenje Njerzore Te Cilit Ja Ka Fal Natyra !!! Do Thoni Ju Qe Dhe Kriminelet Qe Vrasin Nuk Kan Te Drejt Ti Marin Jeten Dikujt Qe Eshte I Pafajshem Ne Kte Bot
Por Mos Harroni Se Nuk Duhet Te Veprojm Dhe Ne Si Ato Ne Te Njejten Menyr, Le Tja Lejm Dikujt Tjeter Te Meret Me Kte Gje Nuk Na Perket Ne Kjo Ceshtje Pervec Se Dikujt Tjeter Qe Na Ka Te Gjithve Ne Dor Dhe Cdo Kush Do Mari Denimin E Duhur Ne Diten E Duhur.... Nuk E Di Nese E Kam Mir Apo Jo Por Ky Eshte Mendimi Im. Mos Harrojm Se Te Gjith Jemi Njerez Dhe Mund Te Gabojm Dhe Ne Nje Dit Shum Rend :)
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Denimi me Vdekje...PRO apo KUNDERë

Tani ti Firewall me kendveshtrimin tend je Ok fare ;) Po un jam koplet kundra me mendimin tend :S Denimi me vdekje duhet te egzistoje ne disa rrethana te caktuara dhe per krime te renda qe jan apsurde , edhe sa per punen e atij dikujt qe e ke permend kaq shum qe e ma merr mendja qe e ke per zotin , ai nuk egzisto hic per mendimin tim :D:D
 

Firewall

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
124
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Denimi me Vdekje...PRO apo KUNDERë

Meri Perseri i Madherishmi I Cdo Krijese E Ka Ne Dor Te Meret Me Kte Gje - Sepse Ai Ta Ka Falur Jeten Dhe Dijen Dhe Ai Ti Mer Perseri
 

Firewall

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
124
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Denimi me Vdekje...PRO apo KUNDERë

Ndersa Ti RoMaNiSTI Gabohesh Shum Rend Ne Mendimin Tend Absurd Qe Mohon Krijuesin E Cdo Gjeje - Por Zoti Te Rujt Mend E Kaptines Se Mos Na Perfundon Dhe Ti Si Ndonjeri Nga Kta Kriminelet E Pa Shpirt :D:D
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Denimi me Vdekje...PRO apo KUNDERë

Jo mer jo se sperfundoj un po per mua ai tipi i ashtequajtur zot nuk egziston , gjerat rrjedhin natyrshem ska lidhje zoti me keto gjona , nqs se egzisto e kom fjalen nejse se sdu me fol per kete tem
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Denimi me Vdekje...PRO apo KUNDERë

ene una jam per denim me vdkej pse jo
 

Ana

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
154
Pikët
0
Vendndodhja
Somewhere far from home
Re: Denimi me Vdekje...PRO apo KUNDERë

Ka gjera me te keqija se vdekja ne kete jete une per vete jam kundra denimit me vdekje por pro tortures kur behet fjale per pedofila njeher me ja u pre mir behet
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Re: Denimi me Vdekje...PRO apo KUNDERë

o shqipe po keni kanunin e lek dukagjinit mjafton ta zbatosh me perpikmeri dhe ateher ëeshtja ligjore ne shqiperi regullohet shum shpejt
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Denimi me Vdekje...PRO apo KUNDERë

kush ehste lek dugagjini me ë
 

Ana

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
154
Pikët
0
Vendndodhja
Somewhere far from home
Re: Denimi me Vdekje...PRO apo KUNDERë

Mikela nuk e di cili eshte lek dukagjini turp mi goce :D Ai eshte nje nga te paret tane qe na ka dhene ligjet e kanunit dmth per hakmarrje etj etj ose me mire google it :D
 

ChocolatE_DiamonD

*BitterSweet*
Anëtar
Sep 13, 2009
Postime
458
Pikët
0
Vendndodhja
Where you cant tell me what to do
Titulli: Denimi me Vdekje...PRO apo KUNDERë

Mendoj se vuan me shume kur je gjalle e po vuan denimin se sa po ti vrasesh..Ashtu i jep fund gjithckaje...Mgjth ne ditet e sotme kto grupet per te drejtat e njeriut kane filluar i kane bere burgjet liberta fare ..me televizor me internet me gym se helbete na shendoshen kriminelet ...e ne fund te fundit paguaj ne taksa te shullehen ata ...

Kshu qe smund te them nese jam pro ose kunder..varet nga rasti per mendimin tim...
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Re: Denimi me Vdekje...PRO apo KUNDERë

Firewall me e len ne dor te zotit dalim ke kanibalizmi se fillo bohet vrasja si kafe turke kot per hoby e sa tkujtohet allahu qe ka vra filani i ka mar mqaf edhe nja ca tjer ai prandaj denimi me vdekje qe i pershtatet natyres njerzore esht shkruar dhe zbatuar shum mir prej kanunit qe per shqiptaret duhet mar e fut ne shkolla qe ta studiojn shkencerisht se me mir se librat e enverit esht 100 her
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Denimi me Vdekje...PRO apo KUNDERë

Un jam kundra, sepse jeten e ka dhen perendia dhe ka te drejt vetem ajo ta heqe, ai qe e meriton denimin me vdekje me mir lere gjall se vuan me shum se vdekja.. ta vrasesh i ben vetem nje nder, lere ti laj ktu ëdo gje te vuaj deri sa te vdes vet..
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Titulli: Denimi me Vdekje...PRO apo KUNDERë

kjo eshte tem tamam qe i perket momenteve te shumta qe po kalon popullsia...ka kufi e limite..disa kan te drejte qe thon ta lesh njeriun te vdesi vet..dmth kundra..ma ja lon ndor tzotit...po vall ai qe iku..sishte njeri i zotit? ..
Un jam PRO..po ama tvuaj vdekje me vuatje..maximale ..
 
Top