• Përshëndetje Vizitor!

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

Regjistrohu !

Denimi me Vdekje...PRO apo KUNDER ?

Denimi me Vdekje...

• Pro

Votes: 48 66.7%
  • Kunder

Votes: 24 33.3%

• Numri i votuesve
    72

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
JENI PRO APO KUNDERë

Un Per Vete Jam PRO

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,573
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Denimi me Vdekje...PRO apo KUNDERë

Nganjehere duhet perdorur edhe denimi me vdekje per persona qe kan ber krime te renda..jam dakort.

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
434
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane

Varet , Ne disa raste meritoj denim me vdekje ene me tortura biles

Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,253
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Re: Denimi me Vdekje...PRO apo KUNDERë

Jam dakokrt te ket denim me vdekje , Por per rethana te caktuara , Jo ne te gjitha rastet dueht dhen ai denim jeta

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
643
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco

pro pro jam per denim me vdekje te gjith atyre qe sbejn seks

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A

une jam per denim repje lekure haahahhahaahha se e meriton qeni ahahahahahahahahaha omg bej shaka po eshte per ta denur me varje si kec hahahaahahah

Firewall

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
124
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane

Un Jam Kundra Denimit Me Vdekje, Eshte Tjeter Kush Qe Meret Me Kte Gje Nuk I Takon Askujt Qe Te Mari Jeten Nje Qenje Njerzore Te Cilit Ja Ka Fal Natyra !!! Do Thoni Ju Qe Dhe Kriminelet Qe Vrasin Nuk Kan Te Drejt Ti Marin Jeten Dikujt Qe Eshte I Pafajshem Ne Kte Bot
Por Mos Harroni Se Nuk Duhet Te Veprojm Dhe Ne Si Ato Ne Te Njejten Menyr, Le Tja Lejm Dikujt Tjeter Te Meret Me Kte Gje Nuk Na Perket Ne Kjo Ceshtje Pervec Se Dikujt Tjeter Qe Na Ka Te Gjithve Ne Dor Dhe Cdo Kush Do Mari Denimin E Duhur Ne Diten E Duhur.... Nuk E Di Nese E Kam Mir Apo Jo Por Ky Eshte Mendimi Im. Mos Harrojm Se Te Gjith Jemi Njerez Dhe Mund Te Gabojm Dhe Ne Nje Dit Shum Rend :)

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
434
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane

Tani ti Firewall me kendveshtrimin tend je Ok fare ;) Po un jam koplet kundra me mendimin tend :S Denimi me vdekje duhet te egzistoje ne disa rrethana te caktuara dhe per krime te renda qe jan apsurde , edhe sa per punen e atij dikujt qe e ke permend kaq shum qe e ma merr mendja qe e ke per zotin , ai nuk egzisto hic per mendimin tim :D:D

Firewall

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
124
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane

Meri Perseri i Madherishmi I Cdo Krijese E Ka Ne Dor Te Meret Me Kte Gje - Sepse Ai Ta Ka Falur Jeten Dhe Dijen Dhe Ai Ti Mer Perseri

Firewall

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
124
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane

Ndersa Ti RoMaNiSTI Gabohesh Shum Rend Ne Mendimin Tend Absurd Qe Mohon Krijuesin E Cdo Gjeje - Por Zoti Te Rujt Mend E Kaptines Se Mos Na Perfundon Dhe Ti Si Ndonjeri Nga Kta Kriminelet E Pa Shpirt :D:D

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
434
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane

Jo mer jo se sperfundoj un po per mua ai tipi i ashtequajtur zot nuk egziston , gjerat rrjedhin natyrshem ska lidhje zoti me keto gjona , nqs se egzisto e kom fjalen nejse se sdu me fol per kete tem

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A

ene una jam per denim me vdkej pse jo

Ana

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
154
Pikët
0
Vendndodhja
Somewhere far from home

Ka gjera me te keqija se vdekja ne kete jete une per vete jam kundra denimit me vdekje por pro tortures kur behet fjale per pedofila njeher me ja u pre mir behet

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
643
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco

o shqipe po keni kanunin e lek dukagjinit mjafton ta zbatosh me perpikmeri dhe ateher ëeshtja ligjore ne shqiperi regullohet shum shpejt

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A

kush ehste lek dugagjini me ë

Ana

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
154
Pikët
0
Vendndodhja
Somewhere far from home

Mikela nuk e di cili eshte lek dukagjini turp mi goce :D Ai eshte nje nga te paret tane qe na ka dhene ligjet e kanunit dmth per hakmarrje etj etj ose me mire google it :D

ChocolatE_DiamonD

*BitterSweet*
Anëtar
Sep 13, 2009
Postime
459
Pikët
0
Vendndodhja
Where you cant tell me what to do

Mendoj se vuan me shume kur je gjalle e po vuan denimin se sa po ti vrasesh..Ashtu i jep fund gjithckaje...Mgjth ne ditet e sotme kto grupet per te drejtat e njeriut kane filluar i kane bere burgjet liberta fare ..me televizor me internet me gym se helbete na shendoshen kriminelet ...e ne fund te fundit paguaj ne taksa te shullehen ata ...

Kshu qe smund te them nese jam pro ose kunder..varet nga rasti per mendimin tim...

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
643
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco

Firewall me e len ne dor te zotit dalim ke kanibalizmi se fillo bohet vrasja si kafe turke kot per hoby e sa tkujtohet allahu qe ka vra filani i ka mar mqaf edhe nja ca tjer ai prandaj denimi me vdekje qe i pershtatet natyres njerzore esht shkruar dhe zbatuar shum mir prej kanunit qe per shqiptaret duhet mar e fut ne shkolla qe ta studiojn shkencerisht se me mir se librat e enverit esht 100 her

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy

Un jam kundra, sepse jeten e ka dhen perendia dhe ka te drejt vetem ajo ta heqe, ai qe e meriton denimin me vdekje me mir lere gjall se vuan me shum se vdekja.. ta vrasesh i ben vetem nje nder, lere ti laj ktu ëdo gje te vuaj deri sa te vdes vet..

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,390
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour

kjo eshte tem tamam qe i perket momenteve te shumta qe po kalon popullsia...ka kufi e limite..disa kan te drejte qe thon ta lesh njeriun te vdesi vet..dmth kundra..ma ja lon ndor tzotit...po vall ai qe iku..sishte njeri i zotit? ..
Un jam PRO..po ama tvuaj vdekje me vuatje..maximale ..