• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Derisa macet luftojnë, korbat “bëjnë tifo”

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Macet dhe zogjtë janë armiq natyror. Por, dihet se kush është gjuetari e kush preja...
Megjithatë, në këtë video situata është krejt ndryshe... korbat provokojnë macen, e cila në vend se t’i sulmojë ata, shfryhet në maçokun e zi.

Derisa macet luftojnë ndërmjet vete, korbat “bëjnë tifo”. Shikojeni videon me muzikën dramatike të filmit “Predator”.
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Derisa macet luftojnë, korbat “bëjnë tifo”

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=cbBlYfTbA44&feature=player_embedded]YouTube - Epic Cat Fight (cat's horror)
 
Top