• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Destani dhe Fadil Berisha me koleksion xhinsesh Red & Black Jeans

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Me një gërshetim dhe harmoni të impulsit vendas dhe karakterit të sofistikuar të modës së pasarelave të Berlinit dhe New York-ut u krijua në Kosovë koleksioni i parë i xhinsave “Red and Black”.


Koleksioni i xhinsave mban firmën e Blerim Destanit dhe Fadil Berishës, dy artisë shqiptarë të Holivudit.

I pari aktor dhe i dyti fotograf i njohur, sot do të bëjn promovimin e koleksionit të xhinsave Red & Black Jeans në Prishtinë në klubin RTV 21 në ora 20.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top