• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Detektori zbulon tradhtinë dhe menjëherë dërgon SMS

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massaBritanikët Edward dhe Lucinda Hale shpikën qaforen revolucionare e cila zbulon tradhtinë- shkruan Daily Mail.
Qaforja është e pajisur me një mikroçip, i cili detekton kur gruaja është e eksituar seksualisht dhe automatikisht dërgon një SMS te partneri i tradhtuar. Mikroçipi regjistron pulsin e shpejtuar dhe ndryshimin e lagështisë në sipërfaqen e lëkurës.

Shumica mund të mendojnë se gruaja mund ta heqë lehtë qaforen por shpikësit kanë menduar edhe për këtë. Gruaja duhet ta presë një SMS konfirmimi nga partneri për ta ç’aktivizuar qaforen.

“Para disa vitesh për pak sa nuk i patëm dhënë fund lidhjes. Lucinda më tradhtonte me burra tjerë. Më tha se ndihej keq dhe shtoi se dëshiron të ketë diçka që do ta parandalonte për ta bërë nj gjë të tillë”, tha Edward.

Në vend se t’i jepte fund lidhjes filloi të mendojë për një shpikje e cila mund t’i ndihmonte. Ata të dy shpikën qaforen e cila shitet nëpërmjet faqes së internetit të Edwardit GorgeousGarters.com. Biznesi po ecën mbarë. Çmimi sillet prej 80 deri në 100 euro. /Telegrafi/
 

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: Detektori zbulon tradhtinë dhe menjëherë dërgon SMS

Kesaj i thone me ta bo 8me2 lol

Ishalla spo u bi ne mendje per te perdor kshu gjerash tek ne burrat se i bi me u nda per 5 min lol
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,209
Pikët
113
Përgjigje e: Detektori zbulon tradhtinë dhe menjëherë dërgon SMS

Na mbaj doren plaku se mos ndodhi e kunderta lol
pastaj nese ai/ajo duan te tradhtojne , pse duhet ti mbash me zor -boh-
 

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: Detektori zbulon tradhtinë dhe menjëherë dërgon SMS

se di por une .... nese me cajne shume derrasat i tradhetoj.. e ke paarsysh kur vetem te pysin ku ishe , me ke ishe ca bere pse si qysh tek etj.... e urrej te me akuzojne kot kur jam i paster...por per cudi po qe se sme ngacmojne ne kete aspekt pasi sjam tip qe behem xheloz. edhe nese behem nuk flas pa verteuar gje... une e ruaj ne pavetedije besnikerine.
 
Top