• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Dhe aktorja më e keqe është…Aniston e Fox

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113

Jennifer Aniston, Kristen Stewart, Miley Cyrus dhe Megan Fox janë shpallur katër kandidatet e edicionit të 31 të Oscar-it për Aktoren më të Keqe Protagoniste.

Ndërsa kishte një numër të madh filmash të parealizuar në 2010-n, “The Twilight Saga: Eclipse” apo “The Last Airbender” janë ata që tërheqin më shumë vëmendje.

Jennifer Aniston u nominua për çmimin aspak të lakmuar për paraqitjen e saj në “Bounty Hunter”, Miley Cirus për “The Last Song” dhe Kristen Stewart për “The Twilight”.

Edhe protagonisti tjetër kryesor i “Twilight”, Robert Pattinson, është emëruar për Aktorin më të Keq Protagonist. “Ka shumë njerëz të apasionuar pas Twilight, por nuk kam parë ndonjëherë një vajzë të re që duhet të zgjedhë mes një vampiri apo njeriu ujt”, ironizoi themeluesi i këtij çmimi, John Wilson.

Jack Black, Gerald Butler dhe Ashton Kutcher do të dyluftojnë për çmimin e aktorit më të keq. Bie në edhe sy emërimi i Sarah Jessica Parker për kategorinë e Imazheve më të Këqija, në “Sex and the City 2” apo Jessica Alba për rolin e Aktores më të Keqe Joprotagoniste.
 
Top