• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Dhjete filmat qe bejne burrat te qajne me lot

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥

Dikur thuhej se burri nuk duhej te qante kurre. Ky ishte nje nga vecorite qe seksi "i forte" i duhej te perballej, me ate qe shkakton dhimbje dhe hidherim apo edhe gezim. Tashme kane kaluar vite qe ky sllogan ka rene poshte dhe mashkulli loton ashtu si dhe femra. Lot gezimi ose hidherimi jane edhe ato qe derdhin para ekranit te madh te kinemase. Sipas nje klasifikimi te bere nga BBC rezultojne se:

Ne vendin e pare cuditerisht e ze "Lord of the rings - The return of king". Edhe pse ky nuk eshte nje film aq nostalgjik me sa duket lloji dhe zhaneri i ketij filmi i ka bere meshkujt per vete.

Ne vendin e dyte eshte "The Shawshank Redemption"

3. Up

4. One Flew Over The Cuckoo's Nest

5. Marley and Me

6. The Champ

7. The Notebook

8. Babe

9. Field of Dreams

10. Chariots of Fire
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Dhjete filmat qe bejne burrat te qajne me lot

po ska burra me haha
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,365
Pikët
113
Përgjigje e: Dhjete filmat qe bejne burrat te qajne me lot

The Champ
I padiskutueshem qe te prek per vete temen.
Ishte dhe nje film italian me aktoren Alida Vali qe se mbaj mend...
Perse jo,me bie burreria apo si???
Naten e mire.
 

Hello Kitty

❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
Anëtar
Feb 8, 2011
Postime
15,363
Pikët
113
Përgjigje e: Dhjete filmat qe bejne burrat te qajne me lot


Dikur thuhej se burri nuk duhej te qante kurre. Ky ishte nje nga vecorite qe seksi "i forte" i duhej te perballej, me ate qe shkakton dhimbje dhe hidherim apo edhe gezim. Tashme kane kaluar vite qe ky sllogan ka rene poshte dhe mashkulli loton ashtu si dhe femra. Lot gezimi ose hidherimi jane edhe ato qe derdhin para ekranit te madh te kinemase. Sipas nje klasifikimi te bere nga BBC rezultojne se:

Ne vendin e pare cuditerisht e ze "Lord of the rings - The return of king". Edhe pse ky nuk eshte nje film aq nostalgjik me sa duket lloji dhe zhaneri i ketij filmi i ka bere meshkujt per vete.

Ne vendin e dyte eshte "The Shawshank Redemption"

3. Up

4. One Flew Over The Cuckoo's Nest

5. Marley and Me

6. The Champ

7. The Notebook

8. Babe

9. Field of Dreams

10. Chariots of Fire
Wow ! Do men cryyyy for The Notebook ?!

Une nuk kam qare kurre ( NEVER ) neper filma ose ne momente ndarjeje ...Hera e pare qe kam filluar te qaj ishte The Notebook .
 

Regina

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
3,875
Pikët
113
Përgjigje e: Dhjete filmat qe bejne burrat te qajne me lot

Epo thone nuk qajme, ja lotet, e korkodilit, dhe mashkulli qan amon :d
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
598
Pikët
0
Përgjigje e: Dhjete filmat qe bejne burrat te qajne me lot

Po edhe Kapedani ka pas bere burra te nxirnin lote.

:D
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: Dhjete filmat qe bejne burrat te qajne me lot

Lol burrat menxi qajne per dashuri e me per filma llaf kjo :p

po ky ne foto cfar halli ka se mos gjoja qan per filmin ...-jo--jo-
 
Top