• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Dhurata është shtatzënë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Modelja dhe bukuroshja Dhurata Lipovica pasi ishte fejuar me aktorin Fisnik Ademi, mësohet se tani është shtatzënë.


Modelja Dhurata Lipovica, e cila ishte zgjedhur për të përfaqësuar Kosovën në Ford SuperModel Of the World” në SHBA, kishte rezervuar një befasi, kur ishte fejuar më 20 dhjetor me aktorin kosovar, Fisnik Ademi, i cili është i njohur për rolin e tij në serialin televiziv, Tre Gjermanët e Trashë.

Pas kësaj befasie, Dhurata bëri edhe një befasi tjetër. Ajo iu rikthye përsëri spektakleve, ndërkaq triumfoi në spektaklin e bukurisë, i cili u mbajt në Sofje të Bullgarisë, “Best Model of the World”.

Në këtë eveniment ajo u zgjodh përcjellësja e parë, duke shënuar kështu një rritje edhe më të madhe në karrierën e saj. Ndryshe, Dhurata është njëra prej modeleve, e cila ka studiuar në Kosovë për ekonomi në Universitetin Amerikan. Ajo ka udhëhequr në Kosovë edhe një firmë, e cila ka pasur të bëjë me menaxhimin e modeleve kosovare.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top