• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Dhurata Ahmetaj premton sukses

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Dhurata thotë se është frymëzuar nga sukseset e saj të deritanishme për të vazhduar rrugën në skenën muzikore.


Jam e dhënë pas këngës. Për herë të parë në skenën muzikore u paraqita në festivalin ‘Kosova Fest 2009’, ku dhe u shpërbleva me çmimin e dytë, çmim ky që më ka dhënë vullnet për të ecur përpara”, ka thënë Dhurata për Kosova Sot.

Ajo ka shtuar se duke pare suksesin para vetes, është paraqitur edhe me videoklipin e këngës “Le ta marrin vesh”, të realizuar me produksioni EnterMedia, ndërsa kënga është punuar nga Valon Bytyqi dhe Arsim Bunjaku.

Kjo këngë është pëlqyer nga publiku dhe me shtyn që të punoj edhe më shumë”, ka shtuar këngëtarja.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top