• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Dhurata bëhet nënë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Dhurata Lipovica, e cila kishte përfaqësuar Kosovën në “Ford SuperModel Of the World” në SHBA në vitin 2007, është bërë nënë.


Dhurata dhe bashkëshorti i saj, aktori kosovar Fisnik Ademi i njohur shumë me rolin e tij në serialin “Tre Gjermanët e Trashë”, kanë bërë të ditur përmes profilit në Facebook se ata janë bërë prindër të një vogëlushi.

Modelja kosovare përveç që ka qenë përfaqësuese në “Ford SuperModel Of the World”, ajo gjithashtu ka shënuar edhe një sukses tjetër ndërkombëtar. Dhurata Lipovica ka marrë çmimin ‘përcjellësja e parë’, në edicionin e 22-të të spektaklit të famshëm “Best Model of the World 2009”, në Sofie të Bullgarisë.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top