• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Dhurata e fansave për Dashnor Dikon

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Do apo nuk do ai, tashmë kështu identifikohet, me këngën ‘Si bananja’.


Edhe pse u bënë vite e vite që është kënduar, në atë kohë, ‘Si bananja’ ishte hiti i vitit për këngëtarin Dashnor Diko, ku edhe pse materialet e tjera të tij muzikore janë shumë të mira, sytë e fansave mbeten gjithmonë tek ajo këngë.

E pikërisht dedikuar kësaj, një grup fansash në internet, i kanë bërë Dashnor Dikos dhuratë një foto të tij, sigurisht e modifikuar, i qeshur dhe duke kënduar pikërisht këngën që një herë e një kohë bëri aq shumë bujë.

Ky dedikim i ka pëlqyer dhe vetë atij, i cili i ka falenderuar të gjithë simpatizantët e tij që e ndjekin. (Bluetooth)Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top