• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Diaz i ka për qejf lëndimet

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Cameron Diaz thotë të ketë qenë krenare që ka pasur mundësinë për t’i treguar lëndimet e marra gjatë xhirimeve të filmit “Knight And Day”.
“Më pëlqen të stërvis për skenat lufatarke, është një javë ku gërvishesh, prehesh dhe goditesh, por është gjithashtu edhe kënaqësi”.

“Kur shkova në ndarjen e çmimeve Globi i Artë këtë vit, në mes të xhirimeve të filmit “Knight And Day”, unë pata shenja në kraharorët e mi dhe i pata gjunjtë e gërvishur. Më pëlqeu ajo”, tha Diaz.
 
Top