• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

DiCaprio dhe Rafaeli do të bashkëjetojnë?

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113


Leonardo DiCaprio raportohet se do të zhvendoset për të jetuar bashkë me të dashurën e tij Bar Refaeli. Aktori i filmit “Shutter Island” i ka thënë mikut të tij Lukas Haas të largohet nga shtëpia e tij në Hollywood Hills ku ai ka banuar, për t’ia lëshuar vendin atij dhe të dashurës së tij izraelite.

“Leo ka kërkuar nga Bar të zhvendoset me të, pasi ajo i dha atij ultimatum. Ajo ishte kërcënuar të largohet, derisa Leo nuk hiqte dorë nga sjelljet e tij ‘të beqarisë’. Ajo e kishte me gjithë mend. Andaj, mendoj se ai bleu kohë për të menduar për martesë, duke i preferuar asaj të zhvendoset te ai dhe të jetojnë së bashku”, ka thënë burimi.

 
Top