• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

DiCaprio do t’i propozojë martesë Rafaelit?

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Leonardo DiCaprio thuhet se është duke planifikuar t’i propozojë martesë të dashurës së tij prej pesë vitesh, Bar Rafaeli, dhe për këtë aktori ka kërkuar ndihmën e nënës së tij.
Ylli i “Titanic”, i cili është në lidhje me bukuroshen izraelite që prej pesë vitesh, thuhet të ketë kërkuar ndihmën e nënës së tij, Irmelin, për t’i ndihmuar që ta zgjedhë unazën e përkryer për modelen.

“Ai përfundimisht është i gatshëm që ta përgatisë atë dhe ta bëjë zyrtare. DiCaprio u ka thënë miqve të tij të ngushtë se nëna e tij i ka ndihmuar që ta zgjedhë unazën për Bar Rafaelin”, theksoi një burim.
 
Top