• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Diddy nuk do të martohem asnjëherë

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113


Ylli i muzikës rap, Sean Combs, thotë se ai kurrë nuk është martuar, pasi shumica e shokëve të tij të martuar janë ‘të tmerrshëm’. Këngëtari dhe producenti ka pasur një varg lidhjesh të dështuara prapa tij dhe nuk e sheh veten si të martuar në të ardhmen. “Martesa, për mua, është diçka të cilën e shoh më ndryshe se shumë njerëz. Bazuar në atë që shoh vërdallë, nuk e shoh atë si premtim. Nuk njoh shumë njerëz të martuar, të cilët janë të lumtur. 90 për qind e njerëzve të martuar, vërtet nuk janë të përkushtuar”, ka thënë Diddy.
 
Top