• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Diddy planifikon të blejë një ekip futbolli

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
P. Diddy raportohet se planifikon të blejë një ekip anglez të futbollit.


Multi-milioneri raportohet se është duke menduar të investojë në klubin londinez Crystal Palace, që aktualisht është duke u përballur me falimentim, por është duke përcjellë edhe ekipet tjera.

“Diddy disa javë më parë ishte në Londër për t’u takuar me disa ndërmarrës të futbollit. Mjetet financiare janë, ai vetëm po mendon se për cilin të bëjë ofertën”, ka thënë burimi për The Sun.

“Edhe Portsmouth, që po ashtu ka shumë borxhe, është përmendur si opsion, por ai mendon se Palace është ide më e mirë”, ka shtuar burimi.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top