• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Diellza Kolgeci kapet MAT

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Eventet e ndryshme që organizohen janë edhe një mundësi ku njerëzit njihen me njëri-tjetrin.


Ndonjëherë ky cast njohjeje, flirtimi, shkëmbimi numrash telefonash… etj mund të bëhet koment diskutues në “Bluetooth”, kur rasti sjell një personazh të njohur. Këtë herë ajo është Miss-i dhe këngëtarja Diellza Kolgeci.

Pas sfilatës së modës të organizuar në Prishtinë nga Fashion TV, në një lokal të njohur të gjithë pjesëmarrësit janë takuar dhe kanë pirë ndonjë gotë.

Diellza aty është ndeshur me dikë dhe pasi kanë bëra një bisedë njohjeje, ja ku shfaqen duke shkëmbyër edhe kartvizitat.

Këngëtaren Kolgeci në fakt kemi kohë që nuk e kemi parë me ndonjë këngë të re. Mos ndoshta kjo do të thotë se ajo e ka braktisur muzikën?Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top