• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Dieta sekrete e Naomi Campbell

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Supermodelja Naomi Campbell, tre herë në vit shkon në detoksim ekstrem i cili përfshinë konsumimin e vetëm shurupit nga panja, specit të kuq dhe lëngut të limonit në koktej.


Manekinia tashmë disa ditë pi vetëm koktej të tillë, sepse beson se në këtë mënyrë e mban figurën perfekte të trupit. “Mundohem ta bëj këtë tre herë në ditë. Më së gjati në këtë koktej kam qëndruar 18 ditë.

Është mirë nganjëherë ta opastroni trupin tuaj”, ka deklaruar Naomi, e cila shpesh kërcen edhe me litar, sepse me këtë, siç thotë ajo, arrin të humbë në peshë.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top