• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Dikur,diku,dikush ...

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥
Përgjigje e: Dikur,diku,dikush ...

Dikur...diku...dikush...me tha mos qaj per askend sepse ai qe te ben te qash nuk e meriton dashurine tende...
 

AbbA

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 13, 2010
Postime
33
Pikët
0
Vendndodhja
It doesn't matter :)
Përgjigje e: Dikur,diku,dikush ...

DIkur ( para nje jave ),diku ( ne nje vend te Tiranes ),dikush ( nje person qe e vleresoj shume) me tha :
- Nuk ja vlen te vuash per nje person kur ai nuk ti di vlerat.SHiko jeten reale ku jeton.jo pertej saj :).
P.S : thnx shum .....:)
-
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Dikur,diku,dikush ...

Dikur,diku,dikush me tha qe isha e vetmja per te..por Dikur diku,dikushi ja thonte dhe tjerave :(
 

borana

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
78
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Dikur Diku Dikush .........me tha qe njerezit nuk ndryshojne gjate nates .
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Dikur,diku,dikush ...

Dikur, diku, dikush me tha qe nuk mundet pa muaaaa ------------:(
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Dikur,diku,dikush ...

Dikur,diku,dikush bente çdo gje..........:D u lodhem tani hahaha
 
Top