• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Dilema e radhës për Afërditën?

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Afërdita Dreshaj, gjatë ditëve që u zhvendos në Tiranë për shkak të realizimit të klipit të saj më të fundit “Just kiss me”, i ka lindur ideja që t’i lyejë flokët ngjyrë kafe.


Ç’mendoni sikur t’i lyejë flokët ngjyrë kafe. Jam e lodhur nga flokët biondë”, shkruan ajo në profilin e saj në facebook.com, dhe menjëherë pas saj kanë vërshuar komentet e fansave dhe miqve të saj virtualë.

Ndërkaq nëse i rikthehemi klipit, ai tashmë ka përfunduar dhe përmes tij Afërdita do të synojë të promovojë albumit e parë të saj, “Just kiss me”.

Muzika e këngës që është realizuar dhe klipi është punuar nga Florian Mumajesi ndërsa teksti i MC Beka.
Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top