• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që ju përgjigjën kësaj teme

 • 17

  Alkoma

  Jezusi Shpeton From Shqiperi
  • Postime
   2,687
  • Rezultati i reagimit
   44
  • Pikët
   48
 • 14

  lonely_lion

  0xD15EA5E
  • Postime
   6,377
  • Rezultati i reagimit
   595
  • Pikët
   113
 • 3

  cool_shqype

  cun per s'mari From ne NYC
  • Postime
   32,473
  • Rezultati i reagimit
   4,943
  • Pikët
   113
 • 1

  SystemA

  V.I.P
  • Postime
   51,919
  • Rezultati i reagimit
   3,486
  • Pikët
   113
 • 1

  Poshnjari

  Kontribues
  • Postime
   447
  • Rezultati i reagimit
   214
  • Pikët
   43
 • 1

  Akrepi

  Anëtar
  • Postime
   56,648
  • Rezultati i reagimit
   9,758
  • Pikët
   113
 • 1

  Smokkie

  V.I.P
  • Postime
   1,756
  • Rezultati i reagimit
   588
  • Pikët
   113
 • Top