• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Dita e festes per Bleron dhe Teuten

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥

Aktorja Teuta Krasniqi ka pasur arsye qe me daten 27 korrik te festoje dhe te gezohet pa mase. Te marten ajo festoi ditelindjen e 28-te, njevjetorin e fejeses me te dashurin e saj Bleron, si dhe tremujorin e lindjes se vajzes se tyre, Tares.

“Ka qene nje gezim i trefishte. Kam festuar ditelindjen time, nje vjetorin e fejeses me Bleron dhe tre mujorin e lindjes se vajzes sone Tares.

Qe nga ora 24.00 kur eshte bere data 27 korrik e deri ne mbremjen e ores 24.00, kemi qene gjate tere dites ne feste.

Kemi qene ne nje piknik bashke me familjaret e mi dhe disa familjare te rrethit me te gjere. Edhe pse koha nuk na mbajti aq mire, mund te them se kemi kaluar per mrekulli”, thote Teuta Krasniqi per “Zerin”.
 
Top