• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ditari Karantinës Covid-19

Leaf

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 20, 2011
Postime
14,790
Pikët
113
Violina e vargjeve, eshte flakur ne qoshen e erret dhe telat e liruar te saj.... kuisin ...
Nje tingull qe heshtjen pasoi
Nuk di c’e zgjoi sot
Pasqyren mendimit tregoi
Nje note...nje germe..nje lot

Ne humbertire pa tinguj , pa jete
Ku endrrat nuk duken kerrkund
Me duar e shpirt perpelitur
Mbledh grimca me drite ku te mund...
 

Kurt

———>
Anëtar
Aug 9, 2014
Postime
7,068
Pikët
113
Keta qe jetojn ne shqiperi dhe jane te regjistruar socialist te devotshem besoj se po kalojn me mire se askush tani per tani. Kane ndonje pune, dhe narrin leje te dalin me lirshem, dhe mbyllin gjithe tjeret brenda. Kjo eshte skuader kampionash nese e marrim shtruar muhabetin.lol
 

Smokkie

V.I.P
Anëtar
Oct 6, 2015
Postime
1,950
Pikët
113
Kur ske ca bo do luash derën.
Ky material ju merr ne qafe ju edhe mua ndaj kujdes.

E ti sikur ke fallsifikuar ndonje dokument te NSA..
Mos e vra mendjen dhe jepi drejtim, fallsifiko dhe per shoket se nuk e kap policia leshit jo.
 

Khaleesi

___________
Anëtar
May 5, 2014
Postime
8,178
Pikët
113
A ka edhe ne ndonje vend tjeter ne Bote qe jan ne ore policore.
Ne ishim nga e premtja deri me sot ora 5 e mengjesit.
E tash sa e pash ne lajme javes tjeter nga e premtja ora policore nga ora 16.00 r deri te marten ne ora 05.00
Se di pse ktu e bejn kete, shume e pavler me duket.
3 e 4 dit te mos levizish aspak.
As shitore hapur e as agje...
Pa vler se di cfar efekti ka kjo ore polixore r dite..
Ku je Ajana? Tek un ashtu eshte.
 
Top