• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ditari Karantinës Covid-19

Anëtar
Jun 12, 2014
Postime
4,948
Pikët
63
"..e si divorano in attese,
e si consumano lontani.."

Eshte e djele e nuk kam asgje per te bere.
 

Hello Kitty

❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
Anëtar
Feb 8, 2011
Postime
11,191
Pikët
113
"..e si divorano in attese,
e si consumano lontani.."

Eshte e djele e nuk kam asgje per te bere.
Lum si ti! Imagjino te çohesh ne kete dite plot me diell si ketu tek une dhe ta nisesh diten duke degjuar emrin e nje gruaje Shahinderre. Yak!

S'kishja degjuar kurre kaq emer te shemtuar.
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
9,391
Pikët
113
Vendndodhja

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
9,391
Pikët
113
Vendndodhja
Boli është shoku im. 24 vjeç, 124 kile. Sot më mori në telefon i shqetësuar e më foli prerë:
-Unë nuk do e bëj vaksinën e Coronavirusit. Bill Gates na e ka me të futur se vaksina që po shpik ai do ketë edhe një "chip" të vogël që do na e fusin në gjak e do na kontrollojnë të gjitha lëvizjet...
Lëvizjet e Bolit janë nga frigoriferi në banjë dhe anasjelltas!
😉😃😂⛔
Bledi Mane
1590797291154.png
 

drague

me pushime
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
27,380
Pikët
113
Boli është shoku im. 24 vjeç, 124 kile. Sot më mori në telefon i shqetësuar e më foli prerë:
-Unë nuk do e bëj vaksinën e Coronavirusit. Bill Gates na e ka me të futur se vaksina që po shpik ai do ketë edhe një "chip" të vogël që do na e fusin në gjak e do na kontrollojnë të gjitha lëvizjet...
Lëvizjet e Bolit janë nga frigoriferi në banjë dhe anasjelltas!
😉😃😂⛔
Bledi Mane
View attachment 39969
Marshalla cicat e Bolit -qesh-
 
Top