• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ditari yne

CarpeDiem

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
104
Pikët
0
Vendndodhja
Albania, Tirana
Titulli: Ditari yne

E Shtune 23/01/2010. I Dashur ditar pash njeren tek sacioni autobuzit booo cfare fundshpine kishte me ngeli fiksim
 

Jolene

Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
19,432
Pikët
226
Vendndodhja
Aty ku jane kujtimet e vjetra e t’presin t’rejat!
Titulli: Ditari yne

I dashur ditar: dite e diel 24/01/10. Hapa syt nga ora 11 paradite edhe thash me vete, do kthehem ne krahun tjeter esht akoma heret... kur po nderroja krah e kuptova qe kisha zen qafen keq edhe kam ulerit me te madhe :( gjith diten me doren ke qafa kam ngel :(:( till next tara
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Ditari yne

E diel..
Iku dhe dita e sotme ne ket ftohte dimri neser pun shtym dhe kto or qe na mbeten para gjumit ktu ne forum..
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: Ditari yne

e diel...ora 21:24
Dite e merzitshme , dite dimeri me reshje te bores, dite qe askush nuk punon vetem ne shtepi e mbyllur ...-gjynaf-
E pres te Henen me nje dite me te lodhur ne pun....:((
 

unlovely

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
483
Pikët
0
Vendndodhja
Lost in the air
Përgjigje e: Ditari yne

e shtunde...sa ftohte sot,dite e zymte,jam kaq e plogesht sme behet te bej asgje....
 

Oxygen

Shy
Anëtar
Oct 24, 2013
Postime
10,097
Pikët
113
Përgjigje e: Ditari yne

I dashur ditar, te lutem mos me keqkupto qe te them i dashur se nuk jam gay por keshtu te drejtohen te gjithe, un do shpresoja qe ti te ishe femer por tani qe po mar guximin te shkruaj e kuptoj pse te gjithe ditaret jane meshkuj... ditaret femra nuk dine te mbajne sekrete dhe i llomotisin te te gjithe qe u afrohen.

Sot me beri dicka pershtypje edhe pse sme beri dhe aq pershtypje por prap me beri pershtypje dhe duke me bere pershtypje me beri dhe pak per te qeshur, ne fakt nuk ishte ndonje gje e madhe per te qeshur po kur un behem bashk me imagjinaten time zakonisht qeshim.

Megjithse jam i sigurt qe asnje sdo e mari mundimin ti lexoj kaq rreshta un doja te tregoja qe e pash ate... po po e pash, kishte veshur xhinse te shkurtra fare deri sa i shfaqeshin tulet e vitheve dhe nje kanatiere ku i jepej mundesia e ajrosjeve te gjokseve pasi i kish ngritur lart dhe me lart me nje pale recipeta te ngushta por kombinimi me perfekt ishte vendodhja, duke ecur ne nje trotuar te modelit shqipetar i cili shtrohej me cimento te varfer dhe ishte bere gropa gropa, nje femer me plot gojen seksi dhe me shum meshkuj te rraskapitur qe ktheheshin nga puna te skuqur nga dielli te cilet shgarravisnin syte nga koka te kembet te kesaj bjonde... e di si? Tipike skena me kartona ku nxjerin llapen dy metra ne cimento, te llafos neser per gjera te tjera vetem mos mer kot pas ores 12 te nates se je pak ditar zevzek ti.

Qofsh me shendet!
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Ditari yne

E Enjte data 28 , ora 4:14 min , ktu po agon e un jam shtrire por gjum skam e arsyeja dihet... Me syt gjysem te mbyllur po shkruaj kto dy rreshta edhe pse e di qe ndoshta skan me vlera si me perpara gjithsesi un gjithmon tentoj , marr mundimin qe te qartesoj veten e sidomos ty. Un e njoh shum mire veten time , i njoh gabimet e mia po ti vallle? Ndonjehere mendoj qe nje pushim i vockel do na bente mire , por nuk di a do arrij dot te marr vendime te tilla.

Atehere me mire po mbyll syt e te kujtoj buzeqeshjet edhe kujtimet e bukura.

Naten e mire.
 

Rexhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
55,809
Pikët
113
Vendndodhja
Shangri-La
Përgjigje e: Ditari yne

e merkur
akoma po degjoj zhurem ne cati, duket sikur dikush po ecen…eshte ai dreq keter qe sdi si te dali jasht…nejse edhe 10 slides sa te mbarroj duke studiuar dermatologjin…neser duhet te mbarroj syte, veshet, dhe throat problems…vec 10 dite sa te marr certifikimin
 
Top