• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Diten apo Naten kafen e jetes?

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Me tregoni cila eshte me e mire me argetuese kafja e dites apo ajo e nates ne Shqiperi dhe vende tjera te botes .....
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Diten apo Naten kafen e jetes?

dhe mua me pelqen te dal naten edhe pse nuk dal shume po thujase keto kohet e fundi hicc ama edhe ajo e dites me pelqen , dhe sa i perkete rrethit pra jeta e nates ne Shqiperi nuk di si eshte flas per vendin tim ketu qe e rrethon nje popull tjeter eshte shume bukur fare mire , po ja qe mundesia pak te dal naten :(
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
14,878
Pikët
113
Përgjigje e: Diten apo Naten kafen e jetes?

Me pelqen me teper ne darke,se me shijon me mire:) kafja:D:p
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,012
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Diten apo Naten kafen e jetes?

une kam filluar ta pi ne kete orar kur jam ne pune se kam vene re qe me jep energi..:)
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,915
Pikët
113
Përgjigje e: Diten apo Naten kafen e jetes?

Me pelqen me teper ne darke,se me shijon me mire:) kafja:D:p
Pike kafe me qumesht te kondeksionuar me dukethahahahahaha
Boj shaka schatzele:)
Ne mengjes kush duhanin e pi.
Por si ekspresi ne Tirone nuk pi ne asnje shtet tjeter.
Te pakten keshtu me eshte dukur mua.
 

megg

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2011
Postime
68
Pikët
0
Vendndodhja
"
Përgjigje e: Diten apo Naten kafen e jetes?

Ne darke,mundesisht ne ballokon perballe detit e perqafuar nga flladi i veres dhe
nje muhabet i qete e i embel
:p
 

megg

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2011
Postime
68
Pikët
0
Vendndodhja
"
Përgjigje e: Diten apo Naten kafen e jetes?

Dmth ti lart pike kafen vetem ne vere lol

Mua me shijon ne çdo vakt :D
Keshtu e shijoj me shum po edhe ne dimer afer zjarrit dhe muhabetit te lezetshem gjithmone me njerezit e mi te dadhur ose ne nje club te
rehatshem :p
 

Alb

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 9, 2011
Postime
229
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Diten apo Naten kafen e jetes?

Vallai ai ekspresi i mengjesit para se te fillosh rendin e dites te hap syte.
Kurse ajo e nates eshte per qejf me shoqerine dhe nje dore muhabet :)
 

INFINITY

Looks DO Kill
Anëtar
Jan 23, 2011
Postime
158
Pikët
0
Përgjigje e: Diten apo Naten kafen e jetes?

Ne mengjes me shijon kafja me coffee liquer brenda, kurse ne darke me shijon caji.
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,169
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Diten apo Naten kafen e jetes?

Sic dihet kafja pihet ne mengjes aty eshte kenaqesia saj pasi sa je zgjuar nga gjumi, pastaj ne darke pij nga nje shishe birr "me shijon"
 

No Way

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 2, 2010
Postime
44
Pikët
0
Vendndodhja
Larg
Përgjigje e: Diten apo Naten kafen e jetes?

Ne mengjes dhe vetem ne mengjes!Ku ka si aroma e kafes sa hap syte?!!!Te mos ishte ajo do rrija gjysmen e dites me syte gjysem te hapur si pule qorre!

Megjithese e kam perdorur shume kafen dhe gjate nates,kur isha me sezon provimesh!Kafe e forte,qetesia e nates,perqendrim maksimal,rezultat me se i kenaqshem!:D

Sidoqofte nuk do ta krahasoja kurre me shijen e kafes se mengjesit!!!
 

peshkaqeni33

nje ze midis jush
Anëtar
Jan 29, 2011
Postime
14,699
Pikët
113
Vendndodhja
Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Përgjigje e: Diten apo Naten kafen e jetes?

Ne mengjes.

Kur ngrihesh ne mengjes. Pasi ke lare syte. Ulesh ne ballkon dhe pi kafen e nxehte ne shoqerin e flladit te fresket te mengjezit. Mua me pelqen mengjezi. Eshte koha kur bota gjallerohet pas pergjumjes se nates. Dhe nje kafe ne kete segment kohe eshte ideale!
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Diten apo Naten kafen e jetes?

Tani varet dhe nga lloi i kafes dhe nga personat qe ke afer ne kafe se cdo person ka kohen e vet

ne pergjithsi mua me pelqen kafja e darkes
 

shoku_tanku

nje pyke midis jush,cun per s'prapi
Anëtar
Jan 2, 2011
Postime
35,600
Pikët
113
Vendndodhja
ne vithen e peles se hazdisur
Përgjigje e: Diten apo Naten kafen e jetes?

Me mire pa kafe fare se ne ketu ne shqiperi jemi te semure pas kafeneve...do i bej nje kerkese berishes te bllokoje importin e kafes se ky i ka qef keto vendimet e cmendura...ku i dihet,mbase na hipen deshira te punojme ndonje cike po u mbyllen kafehanet...
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
14,878
Pikët
113
Përgjigje e: Diten apo Naten kafen e jetes?

Jo ore jo,une si dahem notes .me shijon me shum sesa diten .........kafja :D:p
 
Top