• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Diten apo Naten kafen e jetes?

Linda

❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
5,493
Pikët
113
Përgjigje e: Diten apo Naten kafen e jetes?

Noten mi noten ..
noten eshte bo dhe robi.... lol

Pranej me pelqen me teper noten mu.......kafja:D,se edhe kur linda une ishte nje nate e bukur ,dhe hona shkelqente sa nje saç :D:pme pat thon mami

kiss kiss saura
 

Saura

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 25, 2010
Postime
2,661
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Diten apo Naten kafen e jetes?

Pranej me pelqen me teper noten mu.......kafja:D,se edhe kur linda une ishte nje nate e bukur ,dhe hona shkelqente sa nje saç :D:pme pat thon mami

kiss kiss saura
ahahaha
ej sa i bukur ishte ai veni qe me sygjerove ti me pa ...noten... ahahahaha
xixellonte xixellonte

puç dhe une shume shume se te kam xhan .
 

Linda

❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
5,493
Pikët
113
Përgjigje e: Diten apo Naten kafen e jetes?

ahahaha
ej sa i bukur ishte ai veni qe me sygjerove ti me pa ...noten... ahahahaha
xixellonte xixellonte

puç dhe une shume shume se te kam xhan .
Po ai eshte ven i papam ,me bohet qefi qe ke ngel e kenoqme,po pranej them une,qe noten me mire hahahahahahahahahaha
 

KAY

Anëtar i ri
Anëtar
May 25, 2011
Postime
75
Pikët
0
Vendndodhja
:P
Përgjigje e: Diten apo Naten kafen e jetes?

une as diten as naten se jam Azil ne Austri e nuk jam ka punoj :S

me kan ka punoj q**** nane ja kisha pares diten edhe naten neper cafe :D
 

Jetmira

Gata
Anëtar
Apr 19, 2014
Postime
3,570
Pikët
113
Përgjigje e: Diten apo Naten kafen e jetes?

Une preferoj me mir te shoh Henen sesa Diellin :D
 

Prudence

V.I.P
Anëtar
Jul 25, 2012
Postime
9,379
Pikët
113
Përgjigje e: Diten apo Naten kafen e jetes?

Kafja e mengjesit heret. Mdark sdu te dal nga shtepia, po edhe sikur, jo per kafe.
 
Top