• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që ju përgjigjën kësaj teme

 • 4

  Linda

  ❤❤❤❤
  • Postime
   5,289
  • Rezultati i reagimit
   1,657
  • Pikët
   113
 • 3

  Saura

  Anëtar i ri From Itali
  • Postime
   2,661
  • Rezultati i reagimit
   67
  • Pikët
   0
 • 2

  PuffetiNa

  MbetiTeThemiNaIshteNjeher From N'tok t'bukes
  • Postime
   12,811
  • Rezultati i reagimit
   3,310
  • Pikët
   113
 • 2

  megg

  Anëtar i ri From "
  • Postime
   68
  • Rezultati i reagimit
   0
  • Pikët
   0
 • 1

  Mandi

  ஜ۩۞۩ஜ From
  • Postime
   8,770
  • Rezultati i reagimit
   3,016
  • Pikët
   113
 • 1

  Beaute

  • Postime
   18,677
  • Rezultati i reagimit
   442
  • Pikët
   83
 • 1

  Jolene

  • Postime
   18,865
  • Rezultati i reagimit
   4,563
  • Pikët
   113
 • 1

  [email protected]

  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ From N'shpin Time :P
  • Postime
   11,268
  • Rezultati i reagimit
   1,335
  • Pikët
   113
 • 1

  unejsa

  Anëtar i ri From Shijak
  • Postime
   395
  • Rezultati i reagimit
   5
  • Pikët
   0
 • 1

  No Way

  Anëtar i ri From Larg
  • Postime
   46
  • Rezultati i reagimit
   0
  • Pikët
   0
 • 1

  SystemA

  V.I.P
  • Postime
   51,270
  • Rezultati i reagimit
   2,850
  • Pikët
   113
 • 1

  mary

  DELIRIO From diku ne univers
  • Postime
   1,018
  • Rezultati i reagimit
   19
  • Pikët
   38
 • 1

  Juliana

  • Postime
   59
  • Rezultati i reagimit
   3
  • Pikët
   0
 • 1

  shoku_tanku

  • Postime
   17,885
  • Rezultati i reagimit
   2,096
  • Pikët
   113
 • 1

  Alb

  Anëtar i ri From Tirane
  • Postime
   229
  • Rezultati i reagimit
   3
  • Pikët
   0
 • 1

  INFINITY

  Looks DO Kill
  • Postime
   159
  • Rezultati i reagimit
   6
  • Pikët
   0
 • 1

  peshkaqeni33

  nje ze midis jush From Kush tha, qe s'jemi komshinj!
  • Postime
   6,579
  • Rezultati i reagimit
   864
  • Pikët
   113
 • 1

  KAY

  Anëtar i ri From :P
  • Postime
   75
  • Rezultati i reagimit
   0
  • Pikët
   0
 • 1

  Prudence

  V.I.P
  • Postime
   9,320
  • Rezultati i reagimit
   4,137
  • Pikët
   113
 • 1

  Jetmira

  Gata
  • Postime
   3,549
  • Rezultati i reagimit
   1,148
  • Pikët
   113
 • Top