• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Dj me i mire ne Shqiperi?

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
682
Pikët
0
Gjithmone flasim per Dj jashte shtetit dhe asnjehere si vleresojme Dj e shtetit tone.

Kush mendoni se eshte DJ me i mire ne vendin ku jetoni ne Shqiperië
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,568
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Dj me i mire ne Shqiperiëëë

Dj S mendoj une per momentin greqi ..Me flani por une jetoj greece :D[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=ZY5fqlT6rgQ[/YOUTUBE]
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,568
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Dj me i mire ne Shqiperiëëë

Me falni qe vura kte kengen , Por kam fituar nje konkurs me kte kenge muziken fund 16 bokse brenda makine :D
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
335
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Dj me i mire ne Shqiperiëëë

Nuk i njohe dj e shqiperise:(
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
8,559
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Dj me i mire ne Shqiperiëëë

Dj Fabio

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=1nY8epNad6w[/YOUTUBE]
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
745
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Dj me i mire ne Shqiperiëëë

DJ AMOROSO World Rank #210 :)

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=WabCUQYoFYs"]YouTube- AMOROSO DJ'in @ Ravel Hotel Rooftop 8-1-09[/ame]
 

Jolene

🌫
Staff member
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,323
Pikët
113
Përgjigje e: Dj me i mire ne Shqiperiëëë

Nuk njof dj shqipetare, nje Dj Cerri e kam pa ne tv ishte Ok.
 

Kamela

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 25, 2010
Postime
29
Pikët
0
Përgjigje e: Titulli: Dj me i mire ne Shqiperiëëë

Dj Fabio

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=1nY8epNad6w[/YOUTUBE]
ooooooo ky eshte i papam e kam degju vete kur kam qene
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
682
Pikët
0
Përgjigje e: Dj me i mire ne Shqiperiëëë

Dj Daja
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
335
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Përgjigje e: Dj me i mire ne Shqiperiëëë

snjohe asnjeri dj ne shqiperi:(:(
 

PuffetiNa

MbetiTeThemiNaIshteNjeher
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
12,016
Pikët
113
Përgjigje e: Dj me i mire ne Shqiperiëëë

Nuk me ka ra rasti te degjoj Dj nga Shqiperia keshtu qe sdi
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
50,429
Pikët
113
Përgjigje e: Dj me i mire ne Shqiperi?

Se kam idene,nuk i njof...
Por rruge e gjate eshte,ashtu qofte...
Sa qejf kam te mburrem jashte,me neve
lg
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
671
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Dj me i mire ne Shqiperi?

Nuk i njoh se jtoj jasht por i perputhem mendimeve te chocos.
Andi dj :p:p:p
 

Jolene

🌫
Staff member
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,323
Pikët
113
Përgjigje e: Dj me i mire ne Shqiperi?

DJ Kacarrumi!! Snjof tjeter
 
Top